Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Náš příběhNěkdy před čtyřmi lety jsme přišli na něco, co můžeme na tomto světě změnit. Pomocí inhalačních produktů nemusíte do těla dostávat pouze nezdravé látky, ale můžou to být i tělu prospěšné. Myšlenka je to opravdu jednoduchá a navíc - je to skutečně možné!

Po založení společnosti v Los Angeles jsme se v Inhale Health® rozhodli změnit veřejný pohled a správně začít využívat inhalační technologie pro zdraví lidstva. Doposud lidé inhalovali pouze jedy nebo návykové látky a to chceme změnit. Jako biotechnologická firma navrhujeme produkty, které doručí aktivní látky do těla rychle a doslova každým vdechnutím.

Spojujeme dohromady biologii s moderní technologií a přinášíme budoucnost, jak efektivně lidem pomoci se zdravým spánkem, jak získat více čisté energie bez cukru a kalorií a také jak dostat do těla více vitamínu B12.

Ke všem našim produktům máme laboratorní studie, které doakzují, že lidské tělo bez vedlejších, nežádoucích účinků naše látky přijímá, což nás odlišuje od konkurence.

Kvalita je pro nás prioritou a tak dbáme na precizní vývoj suroviny a perfektní zpracování našeho přístroje. Žádný plast nebo papír.

V inhalačních technologiích mnoho let sledujeme inovace, jak lépe a kvalitněji do těla doručit toxické látky jako je např. nikotin. Proč tedy nevyvinout produkt, který se zaměří na benefity, které naše tělo skutečně potřebuje?

To, na co v dnešní době zapomínáme, je zdraví, relax a odpočinek. Tato cesta ale nikam nevede. V budoucnu budou produkty určené k inhalaci lidskému tělu doručovat především benefitní složky. A my ve společnosti Inhale Health® přesně na této budoucnosti pracujeme.

Měníme pohled na inhalování

Inhalování je opravdu účinné. Každé vdechnutí, které provedeme, se vydává na přímou cestu do vašeho krevního oběhu. Tento silný „doručovací“ mechanismus se brzy začne využívat hlavně pro tělu prospěšné látky. Je velmi důležité přeorientovat naši perspektivu a rychle pochopit, že inhalovací produkty nejsou zbraň. Jsou příležitostí, jak uzdravovat naše těla.

Naše společnost neustále pokračuje v inovacích a formě aplikování inhalačních technologií kupředu. Modernizujeme design zavedených produktů a napomáháme globálně péči o zdraví lidského těla.

Myšlenka využívání inhalačních technologií pro zdraví je dnes velmi aktuální a důležitá víc, než kdy dříve. Naštěstí se všichni dokážeme shodnout, že náš život je potřeba chránit a o své zdraví se patřičně starat. Do naší společnosti právě v oblasti zdravého inhalování přichází nové trendy a my jsme toho součástí! U nás v Inhale Health® děláme vše pro to, aby se stalo inhalování přínosem pro vaše zdraví, relaxování a odpočinek.