Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Otázky a odpovědi

Jak dlouho mi vydrží tyčinka Inhale Health®?

Každý produkt (inhalační tyčinka) má kapacitu 300 vdechnutí, vydrží tak cca až 1 měsíc. Záleží na délce vdechování a také jak často inhalujete.

Čím se Inhale Health® liší od konkurence?

Je toho víc. Ale především tím, že máme ke všem produktům laboratorní studie, které doakzují, že tělo naše látky přijímá bez vedlejších a nežádnoucích účinků. Konkurence bude tvrdit, že mají atesty, ale nemusí tomu tak být. Naše studie jsou zveřejněné na našich stránkách u produktů.

Lišíme se také cenou: nejdůležitější je pro nás poskytnout Vám tu nejvyšší kvalitu. Látku vyvíjíme a vyrábíme v USA a pro "hardware" máme ty nejlepší výrobce na světě. Kvalitou inhalované látky a zpracováním produktu se řadíme mezi světovou špičku.

Pokud jde o inhalaci, doporučujeme se zaměřit na kvalitu a ne na cenu. Jde přece o Vaše zdraví.

Lze tyčinku nabíjet nebo doplňovat její obsah?

Není potřeba doplňovat ani dobíjet.

Pomůže mě Inhale Health® odvyknout kouření?

Ano. Lékaři, se kterými spolupracujeme doporučují nasadit nikotinové náplasti a pomalu snižovat dávky, Inhale Health používat k doplnění vitamínů a k uspokojení tzv. "kuřáckého rituálu"

Kdo by neměl používat produkty Inhale Health®?

Výrobky se nedoporučují osobám mladším 18 let (pouze z etického hlediska, produkty nejsou škodlivé ani návykové). Nedoporučujeme používat v případě, že máte astma a také nedoporučujeme ženám v těhotenství.

Nezpůsobí mi produkty Inhale Health® tzv. efekt "Popcorn Lung?"

Rozhodně ne. Efekt „Popcorn Lung“ (bronchiolitis obliterans) je medicínský stav, nemoc plic – nemoc je způsobena látkou "diacetyl". Tento jev bývá častý většinou u nikotinových e-cigaret a nikotinových vaporizérů. Naše produkty látku diacetyl NEOBSAHUJÍ.

Co znamená „organický rostlinný základ“?

Organický rostlinný základ znamená na rostlinné bázi orientovaný glycerin (schválený pod USP – United States Pharmacopeia). Rostlinný glycerin je přírodní látka extrahovaná rostlinných olejů, sójy, kokosového nebo palmového oleje. Je přirozeně čistý s malými náznaky barviv, bez zápachu, v některých případech nasládlý a relativně viskózní.

Jak poznám, kdy Inhale Health® došel?

Kapacita inhalátoru je vyčerpaná, pokud Vám už na začátku vdechování začne LED dioda problikávat.

Je možné s Vámi spolupracovat?

Ať už jste firma nebo influencer, bude nám potěšením splupracovat. Napište nám na "ahoj@inhalehealth.cz" o jakou spolupráci by se jednalo a my se Vám co nejdříve ozveme.

Pokud Vás napadají další otázky ohledně Inhale Health®, prosím, napište nám a my Vám rádi odpovíme.